newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Число вакцинованих у світі вже удвічі перевищило кількість заражених

Число вакцинованих у світі вже удвічі перевищило кількість заражених

У світі зростає кількість вакцинованих від коронавірусу

Наразі вакцинувалися вже близько 227 млн осіб, що складає трохи менше як 3% населення планети.

 

У світі число людей, які отримали щеплення від коронавірусу, вже удвічі перевищило загальну кількість тих, що заразилися за весь час пандемії. Про це в п’ятницю, 26 лютого, повідомляє ТАСС на основі даних влади, експертів і ЗМІ.

 

Відзначається, що на цей момент вже пройшли вакцинацію, приблизно, 227 млн ​​осіб (близько 2,9% населення планети), а коронавірусна інфекція була діагностована у 113,1 млн.

 

При цьому 75% всіх вакцинованих – це жителі восьми країн: США, Китаю, Великої Британії, Індії, Туреччини, Ізраїлю, Бразилії, ОАЕ.

 

Однак темпи імунізації продовжують знижуватися. Якщо на початку місяця в світі робили, в середньому, 6 млн щеплень у день, на минулому тижні цей показник знизився до 5 млн, на цій – до 4,4 млн.

 

За часткою вакцинованих на першому місці перебуває Ізраїль (прижились 88,5% громадян), друге займають Сейшельські Острови (72,9%), третє – ОАЕ (60,7%).

 

Найбільше вакцинованих у США – 68,3 млн доларів при 28,4 млн зареєстрованих випадків зараження. На другому місці Китай, де вакцинацію пройшли 40,5 млн жителів (в 400 разів більше, ніж заразилися), на третьому – Велика Британія, де з урахуванням Нормандських островів, острова Мен і заморських територій зробили щеплення близько 19,5 млн осіб.

 

Принципово інша ситуація спостерігається в Росії. Країна хоч і першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу, але щеплення поки отримали лише 4 млн осіб (трохи більше 2,7% населення), в той час, як інфікованих у країні більш як 4,2 млн.

 

Нагадаємо, в Україні за підсумками двох днів вакцинації першою дозою вже щеплені 1338 осіб.