newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

НП в лікарні Чернівців: подробиці про загиблого

НП в лікарні Чернівців: подробиці про загиблого

Фото: molbuk.ua

Кількох людей з відділення перевели в інші лікарні

На момент пожежі в палаті було чотири пацієнти, один з них помер, ймовірно, задихнувшись, в іншого 70% опіків тіла.

Пацієнт в чернівецькій лікарні загинув не через опіки, а, швидше за все, задихнувся. Про це заявила начальник управління забезпечення медичного обслуговування в сфері охорони здоров’я міськради Наталія Калмикова, повідомляє прес-служба Чернівецької міськради.

“Чоловік помер не від опіків. Його ліжко не постраждало під час пожежі. Найбільше постраждала саме та людина, яка зараз в реанімації, а загиблий ще до пожежі був у дуже важкому стані, з дуже поганою сатурацією, тому, швидше за все, він задихнувся”, – зазначила Калмикова.

Загиблому було 76 років. Інший потерпілий – 77-річний чоловік. Зараз він у свідомості, перебуває в реанімаційному відділенні з 70% опіків тіла.

Всього у відділенні під час пожежі перебували 30 осіб. У палаті під час загоряння було 4 людини, двоє з яких не постраждали зовсім.

Після пожежі в міську лікарню №4 евакуювали одну людину, в міську лікарню №3 – двох і в Обласну клінічну лікарню – трьох.

Раніше влада повідомила, що вибуху в палаті не було, а сталося загоряння на місці хворого, можливо через розлитий спирт.