newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Середня зарплата в Україні і в світі — рейтинг

За рік доходи українців збільшилися на 10,1%, з огляду на те, що середня заробітна плата в 2,8 разів перевищує мінімальну. Що стосується світового рейтингу, то Україна займає 127 місце за рівнем середньої зарплати.

Про це повідомляє Перший Діловий.

Зазначається, що на доходи істотно впливає рід діяльності українців. Так, програмісти в середньому заробляють 26,6 тис. гривень, що є найвищим рівнем оплати праці. Водночас, лікарі отримують до 10 тис. гривень, а педагоги лише 6,5 тис. гривень. Зарплати цих двох професій набагато нижче, ніж у Європі.

Згідно з рейтингом Міжнародної організації праці, до якого увійшли 160 країн, на першому місці за рівнем зарплат опинилася Швейцарія. Середня зарплата в цій країні становить 5,4 тис. доларів. США увійшла до топ-10 країн з зарплатою в 2,8 тис. доларів.

Читайте також: Україна очолила рейтинг країн з найбільшим зростанням мінімалки

Німеччина опинилася на 16 місці за рівнем зарплат в світі. Середня зарплата в країні – 2,4 тис. доларів. Італія посіла 30 місце в рейтингу країн з середньою зарплатою 1,8 тис. доларів. Країна, в яку українці найчастіше їдуть на заробітки, Польща, посіла 58 місце з рівнем середньої зарплати в 765 доларів. Росія розмістилася на 67 місці – 636 доларів на місяць, а Білорусь на 101 місці – 346 доларів.

Що стосується України, то її місце в рейтингу зарплат під номером 127 — середня зарплата тут дорівнює 194 доларам.

Останні місця в рейтингу зайняли дві країни: Зімбабве з зарплатою в 21 долар і Малаві з зарплатою в 22 долари.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.