newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Що буде в разі банкрутства компанії страхування життя

У страхової компанії можуть виникнути проблеми, якщо компанія не зможе в повному обсязі сплатити законно виставлені їй рахунки, або коли сформовані резерви виявляться меншими від відповідного нормативу, визначеного законодавством.

Про це пише Forinsurer: Страхування життя.

«Ці моменти чітко відстежують органи державного нагляду і миттєво вживають попереджувальних заходів щодо такої компанії», — йдеться в повідомленні.

Наслідком може стати прийняття одного з таких рішень, як скасування останніх операцій страховика, в тому числі фінансових, санація страховика, ліквідація страховика, або його реорганізація.

У такій ситуації клієнт має право вибирати: чи забрати власні кошти з компанії, чи передати їх іншому страховику.

«В останньому випадку клієнт лише виграє, адже він стане клієнтом більш престижної страхової компанії без фінансових втрат або додаткових витрат з свого боку. На відміну від банків і інших організацій страхові компанії працюють за довгостроковими договорами і тому мають значну цінність — власну клієнтську базу, яка щороку генерує нові й нові платежі», — пояснюють експерти порталу.

Довідка Finance.ua:

  • Захист нерухомості, чи то квартира чи приватний будинок на ділянці, має особливу важливість для власника. Для цього існують відповідні програми страхування житла.
  • У 2020 році кількість страхових випадків, врегульованих за допомогою європротоколу, вперше перевищила позначку в 50 тис. шт. Цей показник склав 50 272, що на 5,8% перевищує дані за 2019 рік.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫