newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Білий дім чекає перевірку звинувачень губернатора Нью-Йорка в домаганнях

Білий дім чекає перевірку звинувачень губернатора Нью-Йорка в домаганнях

Прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

Дві колишні підлеглі губернатора – Шарлотта Беннет і Ліндсі Бойлан – стверджували, що він піддавав їх сексуальним домаганням.

Адміністрація президента США Джо Байдена вважає, що необхідно провести незалежний розгляд у зв’язку із звинуваченнями в домаганнях стосовно губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, заявила в неділю, 28 лютого, в ефірі телеканалу CNN прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

Раніше дві колишні підлеглі Куомо – Шарлотта Беннет і Ліндсі Бойлан – стверджували, що він піддавав їх сексуальним домаганням. Губернатор в обох випадках це заперечує.

“Потрібна незалежна перевірка в зв’язку з цими звинуваченнями”, – зазначила Дженніфер Псакі. Вона констатувала, що президент США Джо Байден підтримує проведення такого розгляду.

“Ми вважаємо, потрібно діяти якомога швидше”, – додала прес-секретар Білого дому.

Беннет виступила зі звинуваченнями щодо Куомо в суботу, Бойлан – в грудні 2020 року. Це вже не перший гучний скандал за останні місяці, в якому замішаний губернатор. Раніше федеральна влада США і прокуратура нью-йоркського району Бруклін почали розслідування щодо адміністрації Куомо, підозрюваної в приховуванні істинної кількості померлих від наслідків зараження новим коронавірусом у будинках для людей похилого віку штату навесні і влітку минулого року.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet