newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Авдіївці виявили схованку з боєприпасами

В Авдіївці виявили схованку з боєприпасами

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Нацгвардійці виявили схованку з боєприпасами в Авдіївці

Знайти “схрон” бійцям спецназу під час оперативно-профілактичного відпрацювання населеного пункту допоміг службовий пес.

 

Бійці спецназу Національної гвардії під час оперативно-профілактичного відпрацювання Авдіївки Донецької області виявили схованку з боєприпасами. Про це в суботу, 27 лютого, повідомив прес-центр штабу ООС.

Повідомляється, що в “схроні”, серед іншого, були бойові гранати РГД-5 і Ф-1, понад 200 патронів калібру 7,62 та більше сотні патронів 5,45.

 

До схованки військовослужбовців спецпідрозділу “Омега” привів службовий пес. На місце прибули співробітники поліції і піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

“У заходах були задіяні нацгвардійці, розвідники і оперативники СБУ, Оперативно-профілактичне відпрацювання Авдіївки проводилося з метою стабілізації криміногенної обстановки, посилення охорони громадського порядку і безпеки громадян, протидії незаконному обігу зброї та наркотиків, а також виявлення бойовиків терористичних угруповань ДНР і ЛНР”, – пояснили в штабі.