newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Губернатора Нью-Йорка звинуватили в сексуальних домаганнях

Губернатора Нью-Йорка звинуватили в сексуальних домаганнях

У Ендрю Куомо проблеми

Помічниці губернатора кажуть, що він торкався їх без згоди, цілував у губи і недоречно коментував зовнішність.

Губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо звинуватили в сексуальних домаганнях, пише The New York Times.

Його колишня помічниця, 25-річна Шарлотта Беннет заявила про сексуальні домагання з боку 63-річного губернатора в 2020 році. За її словами, губернатор неодноразово ставив їй питання про особисте життя, в тому числі і про те, чи вірить вона, що різниця у віці впливає на відносини.

Крім того, як стверджує Беннет, Куомо говорив, що почувається самотнім під час пандемії і питав її, кого вона востаннє обіймала. Також він натякав, що відкритий для відносин з жінками, яким 20 років.

Врешті-решт вона повідомила про це керівнику апарату Куомо, і менш ніж за тиждень Беннет перевели на інше місце роботи. За її словами, вона вирішила не вимагати офіційного розслідування, оскільки “хоче рухатися далі”.

У свою чергу Ендрю Куомо вважає, що “виконував функції наставника” для Беннет і ніколи не планував діяти “будь-якими недоречними способами”. Він ініціював зовнішню перевірку цього питання і закликав жителів Нью-Йорка не робити передчасних висновків.

Раніше в цьому місяці ще одна колишня помічниця Куомо Ліндсі Бойлан опублікувала есcе, в якому звинуватила його в сексуальних домаганнях. За її словами, він без згоди торкався її, цілував у губи і недоречно коментував зовнішність жінок. Куомо такі звинувачення теж відкинув.

Нагадаємо, що колишня модель і актриса Емі Дорріс звинуватила президента США Дональда Трампа в сексуальних домаганнях. За її словами, майбутній лідер країни приставав до неї біля туалету 23 роки тому.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet