newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Окупанти блокують п’ять з семи КПВВ – штаб

Окупанти блокують п ять з семи КПВВ - штаб

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Перетнути лінію розмежування можна тільки в Новотроїцькому та Станиці Луганській

За тиждень прикордонники виявили трьох осіб, які намагалися перетнути лінію розмежування з частково підробленими документами. Про всі випадки повідомили поліції.

 

Російські окупанти заблокували роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду “Щастя”, “Гнутове”, “Золоте” в Луганській і КПВВ “Майорське” і “Мар’їнка” в Донецькій області. Про це в суботу, 27 лютого, повідомили в прес-центрі штабу ООС.

 

У прес-центрі уточнюють, що в зоні проведення операції Об’єднаних сил нормально функціонують тільки КПВВ “Станиця Луганська” і “Новотроїцьке”.

 

“За рішенням командування ООС всі українські КПВВ працюють щодня з 8.00 до 16.00. Однак фактичний пропуск громадян через лінію розмежування кожен день здійснюється тільки в Станиці Луганській. У Новотроїцькому у людей є можливість пройти КПВВ у понеділок і п’ятницю, коли бойовики розблокують рух дорожнього коридору”, – йдеться в повідомленні.

 

У штабі уточнюють. що за минулий тиждень через КПВВ “Станиця Луганська” на окуповану територію потрапили 5299 осіб, у зворотному напрямку – 5492. У порівнянні з минулим тижнем, пасажиропотік збільшився на 15% ..

 

В сторону окупованого Донецька через КПВВ “Новотроїцьке” пройшли 209 людей і 38 транспортних засобів. 147 людей і 30 автомобілів перетнули лінію розмежування, попрямувавши на вільну територію України.

 

У штабі наголосили, що всі громадяни, які прибувають з ОРДЛО, повинні проходити обов’язковий температурний скринінг, бути в захисних масках або респіраторах і дотримуватися дистанції з урахуванням спеціально нанесеної на КПВВ розмітки.

 

Ті, хто планує потрапити на окуповану територію, повинні дати згоду на проведення наступних заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу “Вдома” або обсервації.