newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Інвестиції в Bitcoin виявилися для Tesla вигіднішими, ніж продаж електрокарів

Нереалізований прибуток Tesla від вкладень $1,5 млрд в Bitcoin виявився вищим, ніж від продажу електромобілів за 2020 рік. Про це повідомила аналітична компанія Wedbush Securities.

У коментарі CNBC аналітик Деніел Айвз заявив, що «паперовий» прибуток Tesla від інвестицій в цифрове золото перевищив $1 млрд. Він відмовився розкрити принципи своїх розрахунків і допустив, що за прикладом виробника електрокарів підуть інші публічні компанії.

«Купівля Bitcoin – це побічна діяльність для Tesla. Проте первинна інвестиція явно виявилася вдалою», – заявив Айвз.

За даними CoinGecko, 31 січня біткойн перебував на позначці $35 000. У неділю, 21 лютого, ціна першої криптовалюти досягла $58 000. Зростання приблизно на 65% принесло б Tesla приблизно $975 млн. Для порівняння: за 2020 рік виробник отримав прибуток від продажів електрокарів у розмірі $721 млн.

На момент написання в розпорядженні Tesla знаходиться 48 000 BTC вартістю $2,58 млн, згідно з Bitcoin Treasuries.

Після повідомлень про купівлю Bitcoin акції автовиробника пішли врозріз з курсом першої криптовалюти.

9 лютого колишній інвестиційний директор Goldman Sachs Гері Блек повідомив, що закрив довгу позицію по цінних паперах Tesla.

20 лютого капіталізація Bitcoin досягла $1,068 трлн. За даними The Block, цей показник склав трохи більше 10% від ринкової капіталізації золота.