newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Україну вперше привезли мощі святих Віри, Надії, Любові і Софії

В Україну вперше привезли мощі святих Віри, Надії, Любові і Софії

Фото: city-adm.lviv.ua

Мощі святих Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії

Мощі святих мучениць були передані Ватиканом і назавжди залишаться у львівському храмі, названому на їхню честь.

 

Вперше в Україні виставили до шанування мощі мучениць Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії. Вони прибули з Ватикану і будуть зберігатися у львівському храмі, названому на честь святих. Про це в понеділок, 1 березня, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 

“Мощі передали на наше прохання, яке ми подали більш як півтора року тому через лист митрополита Ігоря (Возняка), який направили у Ватикан. Римська Курія підтвердила, підготувала і передала для нашого храму, як дарунок, назавжди мощі святої Софії та її дочок Віри, Надії, Любові з відповідними документами. І в неділю, 28 лютого, о 17:00 при великій кількості людей ми ці мощі урочисто виставили до молитви і шанування в нашому храмі”, – повідомив священик УГКЦ Андрій Корчагін.

 

Відзначається, що доступ у храмі до святинь є кожен день із 16:00 до 20:00.

 

Довідка: Віра, Надія, Любов і матір їхня Софія – християнські святі, шановані в лику мучениць. Жили в II столітті в Римі. До Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії моляться, просячи сил для зміцнення віри, здоров’я, благополуччя і любові. До мучениці Софії моляться про здоров’я дітей, лікування від жіночих захворювань, благополучне зачаття дитини.