newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Індії прем’єр вакцинувався препаратом Covaxin

В Індії прем єр вакцинувався препаратом Covaxin

Фото: Нарендра Моди / Twitter

Нарендра Моді прийняв першу дозу COVID-вакцини

В Індії стартувала друга хвиля вакцинації, в ході якої зробити щеплення мають право люди, кому 45 і більше років.

 

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді зробив щеплення першою дозою місцевої вакцини проти коронавірусу Covaxin. Про це він повідомив у понеділок, 1 березня.

 

“Прийняв першу дозу вакцини від COVID-19. Я звертаюся до всіх, хто має право на вакцинацію. Давайте разом зробимо Індію вільною від COVID-19!”, – написав Моді у своєму Twitter, супроводивши повідомлення фотографією, на якій йому роблять щеплення.

 

 

Сьогодні в Індії стартувала друга хвиля вакцинації, в ході якої зробити щеплення мають право люди, кому 45 і більше років, і хто страждає на певні захворювання.

 

Першими вакцинувалися медичні працівники – понад 12 млн людей. Повідомлялося, що більшість з них надали перевагу вакцинації препаратом CoviShield – індійській версії вакцини від AstraZeneca, – а не місцевій вакцині Covaxin.

 

“Це все через початкову дискусію про те, що Covaxin був тільки експериментальною вакциною і не пройшов до кінця третю стадій випробувань”, – сказав радник уряду штату Махараштра зі стратегії вакцинації Субхаш Салунхе.

 

Розробник вакцини компанія Bharat Biotech заявила, що скоро опублікує дані з випробувань серед 26 тисяч волонтерів.

 

Напередодні повідомлялося, що в Україні за добу вакцинували тільки 90 осіб.  Кампанія щеплення від коронавірусу проводилася тільки в трьох областях.