newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На протестах у М’янмі за день вбито 18 осіб

На протестах у М янмі за день вбито 18 осіб

Фото: twitter.com/MizzimaNews

У М’янмі силовики стріляли по протестувальниках бойовими патронами

У Янгоні силовики використовували проти людей світло-шумові гранати, сльозогінний газ, а також стріляли бойовими патронами.

 

Під час акцій протесту проти захоплення влади військовими у М’янмі силовики відкрили вогонь по протестувальниках, вбито щонайменше 18 осіб, понад 30 – отримали поранення.

 

Про це в неділю, 28 лютого, повідомило агентство Reuters із посиланням на управління верховного комісара ООН з прав людини.

 

“Ми рішуче засуджуємо ескалацію насильства проти протестів у М’янмі і закликаємо військових негайно припинити застосування сили проти мирних протестувальників”, – йдеться в повідомленні організації у Twitter.

 

За даними видання, мітинги пройшли в багатьох містах країни. Так, у найбільшому з них, в Янгоні, правоохоронці використовували проти людей світло-шумові гранати, сльозогінний газ, а також стріляли бойовими патронами.

 

У зв’язку із цим учасники протесту написали у себе на передпліччях групу крові і контактний номер найближчого родича – на випадок, якщо отримають поранення.

 

УВАГА! Фото і відео містять сцени насильства і смерті та не рекомендуються до перегляду особам до 16 років, вагітним і людям зі слабкою психікою