newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Опозиція Білорусі направила в СБУ санкційний список

Опозиція Білорусі направила в СБУ санкційний список

Білоруська опозиція направила в СБУ санкційний список

До списку потрапили міністр спорту і туризму Білорусі Сергій Ковальчук та його заступники: Михайло Кравець, Олександр Барауля, В’ячеслав Дурнов та інші.

 

Білоруський фонд спортивної солідарності подав у СБУ список спортивних чиновників Білорусі, яким пропонує заборонити в’їзд в Україну. Про це повідомляє прес-служба фонду в понеділок, 1 березня.

 

Лист також направили до Верховної Ради і Кабінету Міністрів.

 

У списку значаться, зокрема, міністр спорту і туризму Білорусі Сергій Ковальчук та його заступники: Михайло Кравець, Олександр Барауля, В’ячеслав Дурнов і ряд інших спортивних чиновників. При цьому Фонд готовий надати будь-які підтверджуючі матеріали і докази, які можуть знадобитися для включення в список додаткових суб’єктів, відповідальних за серйозні порушення прав людини.

 

“Білоруський фонд спортивної солідарності люб’язно просить Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Службу безпеки України підтримати список, що додається, і подати його до Ради національної безпеки та оборони України, щоб включити зазначених білоруських посадових осіб у сфері спорту в санкційні списки України щодо суб’єктів режиму Білорусі за підрив демократії”, – сказано в повідомленні.

 

Нагадаємо, що опозиція Білорусі розраховує на відхід Лукашенка навесні. Посилення тиску санкцій ЄС і США змусять Олександра Лукашенка піти, вважає Світлана Тихановська.