newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Смерть співробітниці колонії: заступнику начальника повідомили про підозру

Смерть співробітниці колонії: заступнику начальника повідомили про підозру

Фото: gp.gov.ua

Керівній особі повідомлено про підозру у службовій недбалості

Співробітницю дуже часто ставили протягом місяця в наряди, також у неї не було допуску до самостійного несення служби в складі варти з наданням зброї.

 

Першому заступнику начальника Петровської виправної колонії №49 повідомлено про підозру у службовій недбалості, яка призвела до смерті співробітниці установи, повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

 

“За даними слідства, керівник установи, знаючи про відсутність реальної можливості направити на навчання новопризначених працівників та заборону їх допуску до самостійного несення служби в складі варти з наданням зброї без проходження первинної професійної підготовки та отримання сертифікату, неодноразово допускав рядову до самостійної роботи в складі чергових варти відділу охорони виправної колонії”, – йдеться в повідомленні.

 

У відомстві додали, що відсутність необхідних знань, великі навантаження на роботі (наряди через добу протягом місяця), а також невміння правильно поводитися зі зброєю призвели до пострілу автоматичної вогнепальної зброї АК-74, від якого потерпіла померла на робочому місці.

 

Нагадаємо, смертельний інцидент стався в липні 2020 року. Співробітниця виправної колонії в селі Новий Стародуб Кіровоградської області наклала на себе руки під час несення служби. В одній із кишень форменого одягу жінки була записка, в якій вона просить нікого не звинувачувати в її смерті. У виправній колонії вона пропрацювала менше двох місяців.