newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Трамп розкритикував Байдена і заговорив про наступні вибори

Трамп розкритикував Байдена і заговорив про наступні вибори

Дональд Трамп вперше після 21 січня виступив перед публікою

Колишній американський лідер вперше після закінчення терміну його повноважень на посаді президента виступив публічно.

Екс-президент США Дональд Трамп упевнений, що на наступних президентських виборах демократи зазнають поразки і тоді, можливо, він вирішить їх перемогти. Про це він заявив під час свого виступу на Конференції консервативної політичної дії в Орландо штату Флорида в неділю, 28 лютого, який транслював телеканал Fox News.

“Демократи зазнають нищівної поразки на проміжних виборах і однозначно втратять Білий дім через чотири роки. …> Вони вже втратили Білий дім. Хто знає, може, я вирішу перемогти їх втретє”, – зазначив політик.

При цьому Трамп назвав чинного главу Білого дому найгіршим президентом в історії США.

“У Джо Байдена був найтрагічніший перший місяць на посаді з усіх президентів в сучасній історії, це правда. Адміністрація Байдена вже довела, що вони проти робочих місць, проти сім’ї, проти кордонів, проти енергетики, проти жінок, проти науки”, – сказав він.

Також екс-президент розкритикував рішення Байдена про повернення США в Паризьку хартію щодо клімату і про припинення будівництва нафтопроводу Keystone XL з Канади в Штати.

Нагадаємо, Трамп став першим президентом в історії США, якому двічі оголошували імпічмент. Але в обох випадках процедура не закінчувалася успішно в Сенаті, де для визнання провини потрібно набрати дві третини від усієї кількості сенаторів.

Трамп не створюватиме свою партію – ЗМІ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet