newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

ПФУ назвав середній розмір квітневого підвищення пенсій

Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня. У червні, крім перерахованої пенсії, буде виплачено доплату за квітень та травень 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

«Після отримання даних з Державної податкової служби про суми нарахованих та сплачених страхових внесків за 1 квартал 2021 року органами Пенсійного фонду України з 1 квітня проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“», — сказано в повідомленні.

Кому перерахували пенсії. Перерахунок проведено особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу або менш як 24 місяці страхового стажу, за умови, що після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менш ніж два роки.

Перераховано пенсії 633,0 тисячам пенсіонерів. Збільшено пенсії 313,0 тисячам пенсіонерів. Середній розмір підвищення склав 193,32 гривні.

Перерахунок здійснено без звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.

В червні, крім перерахованої пенсії, буде виплачено доплату за квітень та травень 2021 року.


Інфографіка: ПФУ

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові № 277 від 29 березня 2021 року.
  • Нардепи знову взялися за пенсійний вік українців.
  • Громадська організація CASE Україна створила пенсійний калькулятор для розрахунку орієнтовного розміру пенсії від держави та суми альтернативного доходу, який українці могли б отримувати, якби самі розпоряджалися Єдиним соціальним внеском (ЄСВ).

Як накопичити на пенсію? Як докупити страховий стаж до пенсії? Чи варто вкладати в НПФ? Відповіді на ці та інші питання про пенсії ви зможете знайти в в телеграм-каналі Finance_ukr.