newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

РФ можуть відключити від платіжних систем – Moody’s

РФ можуть відключити від платіжних систем - Moody s

Росія може залишитися без Visa і Mastercard

В майбутньому нові санкції можуть призвести до обмеження доступу Росії до Visa і Mastercard.

Агентство Moody’s підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг Росії на рівні Ваа3 зі стабільним прогнозом, але побачило ризики обмежень доступу країни до міжнародних платіжних систем, сказано в повідомленні міжнародного агентства.

В якості одного з факторів, які вплинули на рейтинг, експерти Moody’s назвали стійкість Росії до політичних ризиків, головними з яких вважаються санкції. Через них, як повідомляє агентство, Росія втрачає доступ до сучасних технологій і модернізації економіки.

Агентство повідомляє, що в майбутньому нові санкції можуть призвести до обмеження доступу до міжнародних платіжних систем. Це створить бар’єри для міжнародної торгівлі і банківського сектора. Цей фактор, як відзначили в Moody’s, може привести до зниження довгострокового рейтингу Росії.

В якості інших факторів, що вплинули на рейтинг Росії, агентство назвало відносну стійкість національної економіки до пандемії COVID-19 і викликаної нею кризи, а також падіння цін на нафту. Ще однією причиною збереження рейтингу експерти порахували дуже низький держборг.

Раніше Європарламент запропонував відключити Росію від системи платежів SWIFT в разі загострення ситуації в Україні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet