newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Екс-голову Укрхімтрансаміаку підозрюють у зловживанні на 42,5 млн грн

Екс-голову Укрхімтрансаміаку підозрюють у зловживанні на 42,5 млн грн

Фото: nabu.gov.ua

Слідство триває

Колишній керівник держпідприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків на кілька десятків мільйонів гривень.

 

Детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому голові Укрхімтрансаміаку у зловживанні службовим становищем. Його дії заподіяли збиток у розмірі 42,5 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

 

“У ході досудового розслідування встановлено, що колишній голова Укрхімтрансаміаку, зловживаючи своїм службовим становищем, організував закупівлю бентонітової глини, яку видобувало підконтрольне йому товариство, замість використання для підсипки аміакопроводу безкоштовного грунту, який перебував у місці проведення ремонтних робіт”, – йдеться в повідомленні.

 

В результаті цього держпідприємству було завдано збитків на суму понад 42,5 млн гривень. Гроші були перераховані на рахунки підконтрольного керівнику товариства.

 

Зараз фігуранту інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК.

 

“З огляду на те, що місцезнаходження підозрюваного не встановлено, про підозру йому повідомлено в порядку ст. 135 (порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні), ст. 278 (вручення письмового повідомлення про підозру) КПК”, – відзначили в прес-службі.

 

Слідство триває.

 

 

Додамо, що через розтрату в 8,2 млрд екс-чиновницю ПриватБанку Олену Бичихіну оголосили в розшук.