newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Єгипет дозволив COVID-вакцинованим в’їзд без тестів

Повністю вакциновані від коронавірусу COVID-19 іноземці можуть в’їжджати в Єгипет без ПЛР-тестів за умови надання на кордоні сертифіката про проходження вакцинації.

Про це повідомила напередодні газета Al Ahram з посиланням на міністерство охорони здоров’я і народонаселення Єгипту.

До речі в телеграм-каналі Finance_ukr ми також часто пишемо про цікаві туристичні маршрути, ціни на авіаквитки та особливості в’їзду в різні країни. Тож підписуйтесь і завжди отримуйте актуальну інформацію!

«Сюди належать вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Управлінням з лікарських засобів Єгипту, — йдеться в повідомленні. — В’їзд дозволено через 14 днів після отримання другої дози двокомпонентної вакцини (Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac), або через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson&Johnson. Сертифікати повинні містити QR-код і печатку офіційного органу, жодні виправлення, помилки або дописки не допускаються».

Читайте також: Україна уклала новий контракт щодо постачання COVID-вакцини

При цьому обумовлюється, що це стосується країн, «не охоплених мутованими штамами коронавірусу». Якщо пасажир прибуває з однієї з країн, де зафіксовані мутації (сюди належать Індія, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М’янма, Непал, В’єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія і деякі інші країни Латинської Америки), то навіть за наявності сертифікату про вакцинацію той, хто прибуває, зобов’язаний зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус.

Якщо цей тест виявиться позитивним, то іноземний громадянин зобов’язаний зробити ще ПЛР-тест. Якщо і цей тест буде позитивним, то вступає в дію протокол, відповідно до якого зараженого поміщають в ковідний госпіталь.