newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Цього року Apple випустить 223 млн iPhone

Очікується, що вже менше ніж через три місяці Apple представить смартфони серії iPhone 13. Багато аналітиків висловили свої очікування щодо прийдешніх пристроїв.

Тепер своїми прогнозами поділилася і тайванська дослідницька компанія TrendForce, яка заодно зробила прогноз щодо виробництва iPhone цьогоріч загалом.

TrendForce заявляє, що в цьому році запуск нових iPhone відбудеться у вересні. Торік перенесення анонсу було зумовлене виробничими труднощами, пов’язаними з пандемією коронавірусу. Цього року подібних проблем не очікується.

Що стосується самих смартфонів, TrendForce вважає, що нові iPhone зовні будуть повністю повторювати актуальні iPhone 12, за винятком зменшеного вирізу для фронтальної камери і датчиків у верхній частині екрана. Самі дисплеї будуть виконані за технологією OLED. iPhone 13 Pro і Pro Max зможуть похвалитися 120-Гц матрицями.

Основною нових iPhone, очікувано, стане чіпсет під назвою A15, який повинен бути виконаний за нормами поліпшеного 5-нм техпроцесу TSMC. Що стосується флеш-накопичувача – 1 Тбайт в iPhone в цьому році очікувати не варто. Базові iPhone 13 запропонують користувачам 64, 128 або 256 Гбайт, в той час як для Pro-версій буде доступний 512-Гбайт накопичувач.

Основна камера всіх чотирьох моделей iPhone 13 зможе похвалитися стабілізацією зображення із зсувом сенсора. Датчик LiDAR залишиться прерогативою моделей Pro.

TrendForce прогнозує, що річне виробництво iPhone в 2021 році зросте приблизно на 12,3% в порівнянні з минулим роком, до 223 мільйонів одиниць. Дослідницька компанія вважає, що на серію iPhone 13 (або 12S) припаде майже 40% загального обсягу виробництва.