newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Південній Кореї заборонять їсти собак

У Південній Кореї заборонять їсти собак

Фото: Cheong Wa Dae Handout/EPA

У Південній Кореї розвивається індустрія домашніх тварин

М’ясо собак – частина традиційної південнокорейської кухні. Вважається, що щорічно корейці з’їдають близько 1 мільйона собак.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін виступив з ініціативою заборони вживання в їжу собак в країні. Про це в понеділок, 27 вересня, повідомляє The Guardian з посиланням на заяву офісу президента.

Зокрема, глава держави закликав уряд подумати про офіційну заборону вживання в їжу собак. Тим більше, як наголосив він, “все більше людей в країні сприймають собак як компаньйонів, а не обід”.

Як зазначають журналісти, на таке рішення може вплинути тиск зоозахисних організацій, роль яких в країні останнім часом зросла. Крім того, молодь не сприймає собак як їжу.

Президент Мун – відомий любитель собак, у нього є кілька псів в резиденції. Одного з них він врятував після вступу на посаду.

Закон Південної Кореї про захист тварин спрямований в основному на запобігання жорстокому забою собак і кішок, але не забороняє саме споживання.

Нагадаємо, апеляційний суд Парани в Бразилії надав право двом собакам, які постраждали від жорстокого поводження, подати в суд на своїх колишніх господарів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet