newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Туреччина пом’якшить вимоги для медичних туристів

Туреччина пом якшить вимоги для медичних туристів

Медтуризм у Туреччині

Країна протягом 48 годин буде надавати візи для тих, хто має призначення на прийом до лікаря в медичних установах країни.

 

Туреччина пом’якшить візові вимоги для медичних туристів з метою розвитку оздоровчого туризму, повідомляє Türk Time.

Країна протягом 48 годин буде надавати візи для тих, хто має призначення на прийом до лікаря в медичних установах країни.

“Як тільки пацієнт з будь-якої точки світу покаже нам своє призначення через HIB (Асоціація експортерів послуг), він буде мати можливість приїхати в нашу країну разом зі своїм супроводом не пізніше ніж за 48 годин. Ми повинні збільшити частку нашої країни в оздоровчому туризмі”, – повідомив заступник міністра закордонних справ Явуз Селім Кіран.

За словами заступника міністра, Туреччина в основному приймає пацієнтів для оздоровлення з Європи, Близького Сходу і Африки.

“Ми прагнемо збільшити валютні надходження з одного млрд доларів, які маємо зараз, до трьох мільярдів доларів до 2023 року”, – повідомив заступник міністра торгівлі Мустафа Тузджу.

Нагадаємо, що в Туреччині затримали озброєних росіян. Шестеро людей з паспортами РФ підозрюються в шпигунстві і підготовці збройного нападу.