newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Як зміняться ціни на оренду житла в Україні до кінця року

За словами голови Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) Юрія Піти, до кінця 2021 року істотних змін на ринку оренди нерухомості українцям очікувати не варто.

Крім того, минулого місяця в сегменті оренди у великих містах країни попит був реалізований більш ніж на 90%, тому практично сформувалася вартість на кілька місяців вперед.

Згідно з даними АСНУ, середнє зростання цін на оренду житла в Україні становило близько 5−10%, залежно від міста, локації, стану будинку, якості виконаних ремонтних роботи і т. д.

Найдорожче орендоване житло обійдеться в столиці, Дніпрі, Одесі, Харкові та Львові. У цих містах було зафіксовано найбільше зростання ціни — на 10%.

Президент АСНУ підкреслив, що найближчим часом істотних змін цінників на оренду квартир в країні не передбачається: «Малогабаритне житло радянської забудови, яке користується попитом у 60−65% наймачів, може зрости в ціні не більше 2−3% і в основному за рахунок появи на ринку нових об’єктів — передчасно звільнених орендарями квартир», — зазначив Юрій Піта.

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог.