newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Близько 40% бізнесу не повернеться в офіси після пандемії

Після пандемії близько 40% бізнесу працюватиме у змішаному форматі, поєднуючи дистанційну роботу та роботу в офісі.

Про це на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» заявила віцепрезидент компанії «IT-Integrator» Надія Омельченко.

Вона додала: «Настав той час, коли бізнес має вирішити: або він змінюється, або він вмирає. Або він має якусь цифрову оболонку, або не має».

До того ж, на думку Надії Омельченко, для виживання бізнесу необхідно збільшувати соціальну відповідальність та більш активно співпрацювати з колегами.

При цьому, COVID-19 мав і позитивні наслідки для галузі, вважає Омельченко.

«Коронавірус для ІТ-ринку був поштовхом до швидкого впровадження інновацій. Проєкти, які раніше впроваджувалися по кілька років, зараз реалізуються за кілька місяців», — заявила Омельченко.

Довідка Finance.ua:

  • Найкомфортнішою для ведення бізнесу в 2020 році стала Житомирська область. До топ-4 рейтингу також увійшли Чернігівщина, місто Київ і Рівненщина. Вінниччина та Івано-Франківщина набрали однакову кількість балів і поділили 5 місце рейтингу.
  • Кількість відкритих ремоут-позицій в Україні в IT зросла в 4 рази за минулий рік і склала в грудні 40% всіх вакансій на ринку.
  • Українська столиця посіла 20 сходинку у рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи у 2021 році за версією туристичного видання Big 7 Travel.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.