newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський назвав ОАЕ ключовим партнером України

Зеленський назвав ОАЕ ключовим партнером України

Фото: Скриншот

Володимир Зеленський два дні проведе в Еміратах

Київ і Абу-Дабі ставлять на порядок денний все більш амбітні проекти, зазначив глава держави.

Двосторонні відносини між Україною і ОАЕ характеризуються як досить динамічні, і мають стабільну тенденцію до стрімкого розвитку. Ця країна – один з ключових партнерів Києва на Близькому Сході, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному агентству ВАМ (Emirates News Agency WAM), повідомляє прес-служба глави держави в суботу, 13 лютого.

“ОАЕ – один з ключових партнерів України на Близькому Сході, і наша країна приділяє особливу увагу розвитку відносин з Еміратами. Максимальне поглиблення і розширення двосторонніх відносин з ОАЕ є пріоритетом нашої зовнішньої політики”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що країни поступово рухаються “до розширення горизонтів наших відносин завдяки постановці на порядок денний все більш амбітних проектів”.

“Уже зараз я можу охарактеризувати відносини між Україною і ОАЕ як досить динамічні, і мають стабільну тенденцію до стрімкого розвитку. Свідченням цього є економічні показники, зокрема двостороннього товарообігу, стан договірно-правової бази (понад 30 двосторонніх угод і меморандумів про співпрацю), культурно-гуманітарне співробітництво”, – додав Зеленський.

Він також зазначив “неймовірні зусилля Еміратів” у боротьбі з коронавірусом і подякував за надання гуманітарної допомоги Україні для протистояння COVID-19.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський прибув в ОАЕ з офіційним візитом, який триватиме 14-15 лютого. Результатом переговорів має стати поглиблення співпраці між двома країнами і підписання низки документів.

Нагадаємо, цього тижня Володимир Зеленський став одним з перших, хто привітав ОАЕ з історичним успіхом – Емірати стали п’ятою країною в світі, чий космічний апарат досяг Марса.