newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський прибув з візитом в ОАЕ

Зеленський прибув з візитом в ОАЕ

Фото: Скриншот

Володимир і Олена Зеленські два дні проведуть у Еміратах

Результатом візиту Зеленського стане поглиблення співпраці між Україною і ОАЕ, зазначили в Офісі президента.

Президент України Володимир Зеленський перебуває з офіційним візитом в ОАЕ. Про це повідомив Офіс президента в суботу, 13 лютого.

“Президент і перша леді України прибули до Об’єднаних Арабських Еміратів, де будуть перебувати з офіційним візитом 14-15 лютого. Ці два дні будуть насичені важливими зустрічами, результатом яких стане поглиблення співпраці між двома країнами і підписання низки документів”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Зеленський проведе переговори з наслідним принцом Абу-Дабі, заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном і віце-президентом, прем’єр-міністром, міністром оборони ОАЕ Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом.

У свою чергу перша леді в рамках розвитку напрямку “культурна дипломатія” зустрінеться з міністром культури і молоді ОАЕ Нурой бинт Мухаммад Аль Каабі, представниками дирекції Дубайської опери.

Нагадаємо, цього тижня Володимир Зеленський став одним з перших, хто привітав ОАЕ з історичним успіхом – Емірати стали п’ятою країною в світі, чий космічний апарат досяг Марса.