newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Сенат США дозволив допитати свідків у справі про імпічмент Трампу

Сенат США дозволив допитати свідків у справі про імпічмент Трампу

“За” проголосували 55 сенаторів, “проти” – 45

Фінальне голосування щодо імпічменту могло відбутися вже в суботу, але в разі виклику свідків розгляд може затягнутися.

Сенат Конгресу США проголосував за виклик свідків на процес в рамках імпічменту екс-президента Дональда Трампа. Про це повідомляє ТАСС у суботу, 13 лютого.

“За” це рішення проголосували 55 сенаторів, “проти” – 45. Питання про виклик конкретних свідків буде вирішуватися окремими голосуваннями.

Зокрема, команда обвинувачів заявила про бажання викликати як свідка члена Палати представників від Республіканської партії Джеймі Ерреру-Батлер. Як сказав на засіданні демократ від штату Меріленд Джеймі Раскін, вона могла б надати “додаткові важливі свідоцтва, які підтвердили б доводи” сторони обвинувачення.

Американські ЗМІ припускали, що фінальне голосування щодо імпічменту може відбутися вже в суботу, проте в разі виклику свідків розгляд може затягнутися.

Нагадаємо, 9 лютого Сенат почав процес у справі про імпічмент колишньому президенту. Також сенатори проголосували за конституційність цього процесу.

Раніше лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер нагадав, що звинувачення, висунуті Трампу, є найбільш серйозними з усіх, коли-небудь висунутих президенту США.