newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Японії стався потужний землетрус, є загроза цунамі

У Японії стався потужний землетрус, є загроза цунамі

Фото: Скриншот

Осередок підземних поштовхів знаходився на глибині 54 кілометри

Потужні підземні поштовхи відчувалися в десяти префектурах північній, північно-східній і центральній частин Японії.

У Тихому океані біля берегів Японії стався землетрус магнітудою 7,1. Про це повідомляє Національне метеорологічне управління країни в суботу, 13 лютого.

Зазначено, що епіцентр землетрусу знаходився на північному сході країни, в районі префектури Фукусіма. Осередок підземних поштовхів знаходився на глибині 54 кілометри.

Потужні підземні поштовхи відчувалися, зокрема, в десяти префектурах північній, північно-східній і центральній частин Японії, включаючи Фукусіму, Міягі і столичний регіон Токіо.

Влада оголосила загрозу цунамі, проте наголосила, що небезпеки руйнувань в його результаті не очікується. У той же час з громадського телебачення країни місцевих жителів закликають не наближатися до берегової лінії і попереджають про можливість афтершоків.

Інформації про ситуацію на аварійній АЕС “Фукусіма-1”, де тривають роботи з демонтажу станції, яка постраждала від землетрусу і цунамі 11 березня 2011 року, наразі не надходило.

Раніше в суботу в Вірменії стався землетрус магнітудою 4,7. Його епіцентр знаходився в 8 км на північний схід від столиці країни Єревана. За даними МНС, сила поштовхів в епіцентрі склала 6-7 балів.

Напередодні в Таджикистані зафіксували землетрус магнітудою 6,1. У столиці країни Душанбе відчувалися підземні поштовхи магнітудою в 3-4 бали.