newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Вчені склали новий “рецепт для росту волосся”

Вчені склали новий рецепт для росту волосся

Фото: Unsplash

Команда шукає партнерів для запуску клінічних випробувань на людях

Отримані результати зроблять терапію з відновлення втраченого волосся реальністю вже в найближчому майбутньому, впевнені автори.

 

Команда з Дослідницького інституту Riken навчились запускати безперервний цикл регенерації волосся. Про це пише Eurek Alert.

 

Поки результати отримані в лабораторних експериментах, проте вже найближчим часом технологію будуть тестувати на людях.

 

Автори називають свою технологію “рецептом для зростання”, яка складається з п’яти інгредієнтів.

 

“Щоб отримати оптимальний склад, ми протестували 220 різних комбінацій і виявили, що поєднання одного типу колагену з певним середовищем призводить до найшвидшого темпу росту волосся за короткий період часу”, – розповідають автори проекту.

 

Для проведення експериментів вчені культивували волосяні фолікули з клітин вовни і вусів мишей і протестували на них два підходи: повний рецепт або комбінацію без одного компонента.

 

У першому випадку 81% волосяних фолікулів пройшов як мінімум три цикли росту волосся, тобто виростало вперше, природним чином випадало і відростало знову. І так три рази або більше. У середовищі без одного компонента волосся виростало з 79% фолікулів, але пройшли тільки одноразовий цикл.

 

“Наша технологія встановлює метод для ефективної регенерації волосяних фолікулів і може допомагати людям вже в найближчому майбутньому”, – заявив автор роботи Такаші Цудзи.

 

На цей час команда шукає партнерів для запуску клінічних випробувань на людях.