newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський зустрівся з наслідним принцом Абу-Дабі

Зеленський зустрівся з наслідним принцом Абу-Дабі

Фото: Скриншот из видео

Зеленський завершив візит в ОАЕ

В Офісі президента підбили підсумки візиту Володимира Зеленського в Об’єднані Арабські Емірати.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Об’єднані Арабські Емірати в неділю, 14 лютого, зустрівся з наслідним принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммедом бін Заїда Аль Нахайяна. Про це повідомили Корреспондент.net в Офісі президента.

Співрозмовники зазначили, що обидві країни в найближчі п’ять років можуть збільшити товарообіг в кілька разів.

Зеленський зазначив, що Україна є надійним гарантом продовольчої безпеки Еміратів та інших країн регіону, а нарощування агроінвестицій в Україні може збільшити експорт української сільгосппродукції вдесятеро. Також сторони обговорили співпрацю в сферах енергетики, інфраструктури, ВПК і космічних технологій.

Під час візиту Зеленського підписаний Меморандум про взаємне визнання водійських посвідчень. Також підписано угоду про співпрацю в сфері боротьби зі злочинністю і тероризмом і протокол про уникнення подвійного оподаткування.

Держконцерн Укроборонпром підписав угоди з Tawazun Economic Council і EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва на загальну суму понад 1 млрд доларів.

Було підписано низку інших документів про співпрацю в сфері туризму, сільського господарства, діджиталізації і залучення інвестицій.

Також Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали символічні місця, які мають важливе значення для ОАЕ. Зокрема, президентське подружжя побувало у Великій мечеті шейха Заїда, де вшанували пам’ять першого президента і засновника ОАЕ шейха Заїда Аль Нахайяна в місці його поховання поряд з мечеттю.

Крім того, Володимир і Олена Зеленська відвідали музей Лувр Абу-Дабі. Також український президент поклав квіти до Меморіалу громадянам ОАЕ, які загинули при виконанні службових обов’язків (Wahat Al Karama).