newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський розповів про участь України у виставці “Експо-2020” в ОАЕ

Зеленський розповів про участь України у виставці Експо-2020 в ОАЕ

Фото: Expo2020DubaiUAE

Всесвітню виставку “Експо-2020” перенесли на 1 жовтня 2021 року – 31 березня 2022 року

Архітектурний образ павільйону України втілює ідею колоса пшениці, висота якого становитиме 15 метрів.

 

Україна візьме участь у всесвітній виставці “Експо-2020” в Дубаї. Про це в суботу, 13 лютого, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю еміратському інформагентству WАМ.

 

“Так, звичайно. Ми просто не можемо пропустити таку важливу світову подію, як “Експо-2020”, – сказав Зеленський.

 

Окремо президент подякував керівництву ОАЕ за те, що, незважаючи на всі складнощі, пов’язані з коронавірусом, в грудні минулого року було завершено будівництво павільйону України, і зараз там тривають внутрішні роботи.

 

“На Всесвітній виставці в Дубаї наша країна буде представлена ​​на високому рівні. Можу повідомити, що архітектурний образ павільйону України втілює ідею колоса пшениці. Він буде 15 метрів заввишки, тому, сподіваюся, ви тепер зможете його легко впізнати і відвідати. Пшениця є важливим символом для українців, і жовтий колір на нашому прапорі саме символізує пшеничне поле і готовність зробити внесок у світову продовольчу безпеку”, – розповів Зеленський.

 

Також президент повідомив, що під час всесвітньої виставки “Експо-2020” велика увага буде приділятися культурним і мистецьким заходам.

 

“У вітчизняному павільйоні України плануємо показати унікальність і самобутність українського народу та культури через призму сучасних технологій та інноваційних підходів до життя, взаємодії з навколишнім світом. Фокусом вітчизняного павільйону будуть технології та інноваційні процеси, які охоплюють побут і роблять його екологічним, енергозберігальним, раціональним”, – зауважив він.

 

Загалом президент України висловив надію на подальший розвиток культурно-гуманітарного співробітництва з ОАЕ.

 

“Розвивати культурно-гуманітарне співробітництво з ОАЕ дуже легко, адже Емірати – один зі світових центрів подієвого туризму. Тут проводиться безліч різних виставок і фестивалів, у яких українці беруть активну участь”, – зазначив він.

 

Нагадаємо, через пандемію COVID-19 виставка “Експо-2020” була перенесена на 2021 рік, однак організатори вирішили зберегти назву “Expo-2020” для маркетингу і брендингу.