newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Коли українські туристи зможуть вільно подорожувати Європою

Більшість українців втомилися сидіти вдома – їм хочеться нових емоцій і подорожей. Однак обмеження, проходження тесту на коронавірус, а також 14-денний карантин не дозволяють українському туристу вирушити в бажану поїздку. Однак стала відома умова, за якої відновиться безперешкодний перетин українцями кордонів ЄС.

Про це йдеться в заяві за підсумками сьомого засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

Європейський Союз і Україна зможуть відновити подорожі з метою туризму лише після покращення епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу. Це стосується як України, так і інших європейських країн. Поки, щоб перетнути український кордон з ЄС, потрібно мати серйозну необхідність.

Раніше повідомлялося, що Єгипет підняв бетонну стіну навколо популярного місця відпочинку Шарм-ель-Шейха, щоб захистити курорт на Червоному морі від нестабільної ситуації через ісламістський рух повстанців неподалік. Так, нещодавно побудований 36-кілометровий бетонно-дротяний бар’єр навколо Шарм-ель-Шейха повинен допомогти убезпечити туристів.

Річ у тім, що курорт розташований приблизно в 360 км на південь від північного середземноморського узбережжя Синая, де знаходяться повстанські рухи ісламістських бойовиків.