newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Україна і ОАЕ збільшать товарообіг

Україна і ОАЕ збільшать товарообіг

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський і Мухаммад ібн Заїд Аль Нахайян

Глава України і наслідний принц ОАЕ також домовилися про спільну співпрацю в сфері космонавтики і штучного інтелекту, в науково-технічній та військовій сфері.

Президент України Володимир Зеленський в рамках офіційного візиту в Об’єднані Арабські Емірати зустрівся з наслідним принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммадом ібн Заїд Аль Нагаяном. Співрозмовники обговорили питання торгово-економічного та інвестиційного співробітництва, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“На сьогодні ми повинні вивести на новий рівень наші економічні відносини. Наші народи мають багато контактів, більш дружніми і теплими повинні бути і економічні контакти. Упевнений, що ми разом можемо розробити сучасні великі проекти”, – заявив Зеленський.

Під час зустрічі сторони дійшли висновку, що обидві країни мають потенціал для збільшення товарообігу в кілька разів найближчі п’ять років.

Також на зустрічі обговорювалася продовольча безпека. Володимир Зеленський наголосив, що Україна залишатиметься надійним постачальником і гарантом продовольчої безпеки не тільки ОАЕ, а й інших країн регіону.

Також учасники зустрічі обговорили питання співпраці в сферах енергетики та інфраструктури, військово-технічне співробітництво.

Крім цього були порушені теми науково-технічного співробітництва, спільної роботи в галузі штучного інтелекту і дослідження космосу.

Лідери двох країн обговорили і протидії поширенню коронавірусу. При цьому Зеленський подякував шейху Мухаммаду ібн Заїд Аль Нахайяну за надану Україні гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19 і домовився про подальшу співпрацю в цій сфері.

“Наші відносини виходять на новий якісний рівень”, – резюмував президент України.

Раніше повідомлялося, що Зеленський розповів про участь України у виставці Експо-2020 на ОАЕ.

Також нагадаємо, що Зеленський назвав ОАЕ ключовим партнером України.