newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Колумбії 14-річна дівчинка з мачете відбилася від трьох грабіжників

У Колумбії 14-річна дівчинка з мачете відбилася від трьох грабіжників

Фото: Кадр с видео

Дівчинка-підліток відбилася від грабіжників у магазині за допомогою мачете

За даними торгової палати Боготи, три чверті підприємців у Колумбії почувають себе незахищеними, й у 2020 році це відчуття посилилося.

 

У Боготі 14-річна дівчинка вигнала із сімейного магазину трьох грабіжників. Разом з нею в момент нападу там перебували мати, маленька дитина і собака. Про це в суботу, 13 лютого, пише Vice.

 

Двоє чоловіків у мотоциклетних шоломах зайшли в невеликий сімейний магазин. За ними йшов третій, який намагався зачитити двері зсередини. Вони прямували до каси.

 

Коли чоловіки підійшли, мати кинулася на одного з нападників, а її 14-річна дочка взяла в руки мачете і почала рубати озброєних грабіжників.

 

Дівчинка з тактичною точністю цілилася в різні частини тіла чоловіків. Один з нападників встиг вистрілити і поранив власницю магазину. Куля пройшла навиліт і не зачепила життєво важливих органів.

 

У підсумку грабіжники втекли, наскільки їхні травми серйозні – невідомо.

 

Дівчинка розповіла місцевому телеканалу, що зберігає холодну зброю під прилавком для самооборони.

 

“Це не перший і навіть не другий подібний випадок, тому я вже знала, що, якщо щось станеться, мені потрібно взяти мачете”, – сказала дівчинка.

 

Як пише видання, те, що 14-річна дитина тримає мачете під прилавком магазину, – “лише ще одне підтвердження того, що таке сприйняття правильне”.