newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Нью-Йорку шукають вбивцю, жертвами якого стали вже чотири людини

У Нью-Йорку шукають вбивцю, жертвами якого стали вже чотири людини

Фото: The New York Daily News

Вбивця вибирає бідно одягнених людей

Влада Нью-Йорка закликає жителів проявляти надзвичайну обережність і повідомляти про всіх підозрілих осіб в метро.

 

Поліція Нью-Йорка розслідує серію збройних нападів на людей в поїздах метро і на станціях підземки. Про це в суботу, 13 лютого, повідомляє газета The New York Daily News.

 

Повідомляється, що за останню добу жертвами невідомого маніяка стали чотири людини. Двоє померли, ще двоє знаходяться в критичному стані. Всі жертви отримали численні ножові поранення.

 

Напади на них були вчинені протягом 14 годин з п’ятниці, 12 лютого, на суботу, 13 лютого. Перше вбивство маніяк скоїв на станції Washington Heights. Жертвою став 40-річний чоловік. Його труп знайшли у вагоні поїзда метро 12 лютого в 23.19 за місцевим часом. Удари ножем припали в шию і груди.

 

Через приблизно дві години на іншому поїзді на підході до Інвуда виявили тіло 44-річної жінки. Вона була ще жива. Її доставили в пресвітеріанську лікарню Нью-Йорка в критичному стані. Лікарі повідомили, що все її тіло було в глибоких ножових пораненнях. Врятувати нещасну не вдалося.

 

Після цього поліція пов’язала ці два вбивства з нападами, які були здійснені в метро раніше. Жертвою першого на тій же станції Washington Heights став 67-річний чоловік в 11.30 12 лютого. За його словами, до нього несподівано підскочив невідомий і з криком “Я тебе вб’ю!” вдарив ножем в коліно. Поранений впав. Тоді нападник завдав ще кілька ударів в сідниці. Описати його потерпілий не зміг – все сталося дуже швидко.

 

Четвертий напад було скоєно в половині другої ночі 13 лютого. Жертвою став бездомний, що спав на сходах станції метро. Він отримав чотири ножові поранення в спину. Лікарі борються за його життя.

 

Поліція поки не називає імена убитих і поранених. Є версія, що хтось полює в метро на бездомних і бідно одягнених людей. Можливо, вбивця теж є волоцюгою. Однак поліція допускає і інші версії.