newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Ілон Маск розповів, скільки годин на день він спить

Ілон Маск розповів, скільки годин на день він спить

Фото: instagram.com/elonmusk

Ілон Маск дуже багато працює

У минулому глава Tesla і SpaceX Ілон Маск віддавав роботі 120 годин на тиждень й іноді засинав прямо в кабінеті під своїм робочим столом.

 

За словами американського підприємця і мільярдера Ілона Маска, він продовжує багато працювати, однак знаходить час, щоб поспати на добу не менше шести годин. Про це пише CNBC з посиланням на подкаст Джо Рогана.

 

“Я намагався спати менше, але потім продуктивність падала”, – сказав він, додавши, що водночас у нього немає потреби спати більше шести годин.

 

Також підприємець розповів про те, як зараз складається його робочий графік.

 

“Я багато працюю. Зазвичай я залишаюся на роботі до першої години або другої години ночі. Іноді буваю на роботі в суботу та неділю”, – зазначив Маск.

 

У минулому, за словами підприємця, він працював набагато більше. Іноді мільярдерові доводилося спати на підлозі під своїм столом в офісі Tesla.

 

“Були часи, коли протягом кількох тижнів – я точно не рахував – я спав кілька годин на добу, а весь інший час працював, і так тривало 7 днів на тиждень”, – розповідав він в інтерв’ю.

 

Коли Маск займався збільшенням виробництва Tesla Model 3 (модель була представлена ​​у 2016 році), він працював по 120 годин на тиждень. Пізніше підприємець зізнавався, що цей розклад був “нездоровим”, і тоді “він спалив купу нейронів”.

 

“Ніхто не повинен працювати стільки годин. Нікому цього не раджу. Працюючи по 120 годин на тиждень, можна трохи зійти з розуму”, – сказав Маск.

 

Раніше Національний онкологічний центр Південної Кореї провів дослідження, в ході якого з’ясувалося, що занадто довгий робочий день може привести до ожиріння, гіпервтоми, випадання волосся і підвищеної чутливості до зміни температури.