newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Білл Гейтс планує інвестувати 2 млрд доларів у боротьбу зі змінами клімату

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс має намір інвестувати в найближчі п’ять років близько 2 млрд доларів у боротьбу зі зміною клімату. Про це він повідомив в опублікованому в понеділок інтерв’ю німецькій газеті Handelsblatt.

Кошти Гейтс планує вкласти в стартап-компанії та інші проєкти. На його думку, кліматичній катастрофі слід запобігати за допомогою інноваційних технологій. «Це можливо, але буде дуже складно», — вважає засновник Microsoft.

Одночасно Гейтс закликав збільшити в п’ять разів глобальні державні інвестиції в наукові дослідження — як мінімум до 110 млрд доларів на рік. Їх слід направити по всьому світу в розвиток відновлюваних джерел енергії та інші інновації. «Ми повинні змінити фізичну економіку темпами, яких ще не було в історії», — вважає Гейтс.

Білл Гейтс і його дружина Мелінда очолюють благодійний фонд, в число основних напрямків роботи якого входять боротьба з небезпечними хворобами в країнах, що розвиваються, програми в сфері охорони здоров’я та освіти в США. Через фонд були виділені сотні мільйонів доларів на розробку вакцини від коронавірусу нового типу і на підтримку бідних верств населення, які найбільш уразливі в умовах пандемії.

Прихильники конспірологічних теорій, однак, вважають, що поширення коронавірусу «є спецоперацією для чіпування людей і подальшого стеження за ними», і що за нею нібито стоїть Гейтс.

Влітку минулого року Білл Гейтс заявив, що зміни клімату можуть забрати набагато більше життів, ніж COVID-19.