newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Закриті телеканали оскаржують указ Зеленського у Верховному Суді

Закриті телеканали оскаржують указ Зеленського у Верховному Суді

Фото: РБК-Украина

У Верховному Суді є два позови від телеканалів

У Верховному Суді є два позови – від телеканалів NewsOne і ZiK, які намагаються скасувати введені проти них санкції.

 

Телеканали NewsOne і ZiK подали до Верховного Суду позови про визнання протиправним і недійсним указу президента України про застосування санкцій до телеканалів. Про це в понеділок, 15 лютого, повідомляє 112 Україна і прес-служба Верховного Суду.

 

Так, 112 Україна повідомляє, що сьогодні, 15 лютого, телеканал NewsOne подав до Верховного Суду позов про визнання протиправним і нечинним указу Зеленського.

 

А у Верховному Суді зазначили, що в Суд надійшов позов від телеканалу ZiK (ТРК Нові комунікації), проте він поки не розглядався.

 

“Постановою від 15 лютого 2021 року в справі №9901 / 33/21 позовну заяву ТОВ Телерадіокомпанія Нові комунікації залишено без руху і встановлено позивачу строк із дня отримання цієї постанови для усунення недоліків. Рішення мотивоване тим, що кошти, перераховані позивачем на оплату судового збору, не надійшли на відповідний казначейський рахунок, а тому йому необхідно надати докази, що підтверджують зарахування коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви”, – повідомляє прес-служба Верховного Суду.

 

Крім цього повідомляється, що позивач не надав Суду докази, що підтверджують необхідність і доцільність залучення РНБО, СБУ, Верховної Ради до участі в справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.