newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський провів зустріч з прем’єром ОАЕ

Зеленський провів зустріч з прем єром ОАЕ

Фото: Офис президента

Другий день візиту Зеленського в ОАЕ

Український президент слідом за наслідним принцом Абу-Дабі зустрівся з правителем емірату Дубай.

 

В рамках офіційного візиту в Об’єднані Арабські Емірати президент України Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом, прем’єр-міністром, міністром оборони, правителем емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактум. Про це повідомляє прес-служба ОП в понеділок, 15 лютого.

 

 

Відзначається, що під час розмови сторони окреслили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та ОАЕ, обговорили шляхи поглиблення двостороннього співробітництва в торговельно-економічній, інвестиційній та науково-технічній сферах. Зеленський зупинився на розвитку інфраструктури і закликав ОАЕ інвестувати в цю галузь в Україні.

 

Окрему увагу було приділено питанням боротьби з наслідками поширення коронавірусу і впливу карантинних заходів на економіки країн.

 

Зеленський підкреслив, що підвищена увага керівництва України та ОАЕ до пріоритетних напрямів двостороннього співробітництва свідчить про існування політичної волі і в подальшому розвивати і поглиблювати конструктивну, взаємовигідну співпрацю в інтересах українського і еміратського народів.

 

Зі свого боку, Мухаммад бін Рашид Аль Мактум зазначив, що ОАЕ розглядають Україну як надійного партнера, відносини з яким розвиваються на принципах довіри та взаємоповаги. Він зазначив відвідування президентом виставки Експо-2020 і зазначив, що Україна є вагомим партнером ОАЕ в питанні забезпечення продовольчої безпеки.