newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

МАУ почала продавати квитки на повітряну екскурсію над Києвом, Прип’яттю (відео, вартість)

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запустила повітряну екскурсію «Політ над Києвом — світ очима пілота», протягом якої можна буде побачити з висоти пташиного польоту Київ, Дніпро, Чорнобильську зону та Гостомель, де базується Ан-225 «Мрія».

«Хотіли б побачити Київ з висоти пташиного польоту? А може, мріяли побачити найбільший у світі літак з ілюмінатора? Запрошуємо вас на унікальний рейс в незвичайне місце над хмарами — літак МАУ з найнезвичайнішими супроводжуючими — пілотами!

Час польоту на літаку Embraer 195 складе 1 годину 10 хвилин, вартість екскурсії з харчуванням — 2660 грн ($ 95).

Після польоту передбачено огляд повітряного судна Boeing 777, питання пілотам, фото на пам’ять з пілотом в кабіні льотного екіпажу та розіграш цінних подарунків від МАУ.

Зліт заплановано на неділю 7 березня 2021 року.

Скористайтеся можливістю політати на Embraer 195 над Києвом на висоті 900 метрів над рівнем Дніпра, побувати на Boeing 777, сфотографуватися в кабіні льотного екіпажу і зробити селфі з пілотом, поставити запитання, що завжди вас цікавили, і дізнатися від професіоналів цікаві факти, про які ви раніше навіть не здогадувалися!

Якими таємницями оповита робота пілота? Чи правда, що всю роботу в польоті виконує автопілот? Чи можна летіти без двигунів? Що таке турбулентність та чи варто її боятися? А ще багато секретів і лайфхаків для тих, хто боїться літати!”