newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Житомирщині дівчину везли до швидкої на конях

На Житомирщині дівчину везли до швидкої на конях

Фото: zt.dsns.gov.ua

Коні пройшли там, де не пройшла спецтехніка

По дорозі до пацієнтки в заметах застрягла спочатку карета швидкої, а потім спецтехніка рятувальників. У результаті дівчину-підлітка довелося везти на возі із запряженими кіньми.

 

Через сильні снігопади в селі Хотиж Житомирської області швидка допомога застрягла в кучугурах, а 14-річну пацієнтку довелося госпіталізувати на возі з кіньми, повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Відзначається, що медики з карети швидкої, яка застрягла в снігу, викликали рятувальників. Після прибуття на місце рятувальники забрали лікаря в пожежний автомобіль і продовжили рух. Однак за кілька сотень метрів стало зрозуміло, що спецавтомобіль теж не зможе далі їхати в село через сильні замети.

 

Лікар з командиром відділення вирушили до хворої пішки. При огляді дівчини було прийнято рішення про її подальшу госпіталізацію в районну лікарню. Місцеві жителі організували гужовий віз і в супроводі фахівця кіньми доставили хвору до пожежної автоцистерни.

 

Вже далі пацієнтку рятувальники транспортували на спецтехніці, а потім разом на носилках – до автомобіля швидкої допомоги, який звільнили зі снігового замету. Потім медики змогли самостійно продовжити рух у районну лікарню.