newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Погода на тиждень: в Україні мороз до -24 і сніг

Погода на тиждень: в Україні мороз до -24 і сніг

У лютому в Україну прийшла справжня зима

На українців чекає ще один холодний тиждень. Лише в п’ятницю в кількох західних областях очікується “плюсова” температура вдень.

 

На цьому тижні в Україні збережеться морозна погода. Буде хмарно з проясненнями, але в деяких регіонах очікується сніг. В кінці тижня можливе потепління на півдні і заході країни. Про це повідомляє Укргідрометцентр у понеділок, 15 лютого.

 

Так, 15 лютого сніг очікується на заході і в деяких Ценральная областях. Температура повітря вдень складе -5… -8 градусів майже на всій території країни, крім Закарпатської області, де буде 0… -2, і південних регіонів -1… -3. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5… -8 на заході, півдні і сході, -10… -13 у центральних областях і до -18 на півночі країни.

 

 

 

У вівторок, 16 лютого, очікується малохмарна погода без опадів. На заході, півдні і сході вдень буде -4… -10 градусів, у Закарпатській та Івано-Франківській областях -5… +1. У центрі до -8… -12 градусів. У північних регіонах термометри покажуть -12… -15 градусів удень. Вночі очікуються посилення морозів майже на всій території. Крім півдня України та Закарпатської областей температура опуститься до -12… -19 градусів, у Чернігівській і Сумській областях – до -20… -24.

 

 

У середу, 17 лютого, очікується невелике потепління вдень. На заході пройде сніг, місцями мокрий сніг. Істотні морози збережуться лише на півночі. Денна температура повітря в західних областях становитиме +1… +3 градуси. У центральних областях -5… -8, на півдні та сході -1… -4. Вночі морози складуть -16… -18 градусів.

 

 

У четвер, 18 лютого, сніжна погода переміститься на центральні, східні та південні області України. На півдні і в частині західних областей очікується потепління від 0 до +5 градусів. У центральних і східних регіонах буде від -2 до -7 градусів, на півночі -8… -10. Вночі, в середньому, очікується -8-10 градусів.

 

 

У п’ятницю, 19 лютого, прогнозується суха погода, мінлива хмарність. Плюсова температура очікується в Закарпатській області +3… +5 градусів вдень, у Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях 0… +2. На решті території утримаються морози. У центрі і на заході -5… -11 градусів вдень, вночі -15… -19, в Київській області до -21. На півночі -11… -13 вдень, вночі -20… -24. У східних областях -2… -4 вдень, вночі -6… -10.

 

 

Нагадаємо, напередодні в п’яти областях України було обмежено рух транспорту на дорогах через негоду. Для розчищення доріг від Служби автомобільних доріг залучено близько 1540 осіб і 1220 одиниць техніки.

 

Про те, звідки прийшла така погода, докладно  – в матеріалі Звір зі сходу.