newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

СБУ викрила мережу інтернет-агітаторів

СБУ викрила мережу інтернет-агітаторів

Фото: СБУ

В Україні викрили інтернет-агітаторів

Міжрегіональна мережа агітаторів закликала до повалення конституційного ладу і захоплення державної влади в Україні.

 

Кіберспеціалісти СБУ викрили міжрегіональну мережу з шести інтернет-агітаторів, які в соцмережах закликали до повалення конституційного ладу і захоплення державної влади. Про це повідомив прес-центр СБУ.

 

 

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників співробітники СБУ вилучили комп’ютерне обладнання і засоби зв’язку з доказами протиправної діяльності.

 

Жителя Тернопільської області викрили в агітації до вчинення державного перевороту і порушення територіальної цілісності України. За даними слідства, зловмисник також закликав до фізичної розправи над посадовими особами органів державної влади та правоохоронних структур.

 

На Сумщині припинили незаконну діяльність жителя Путивля, який поширював в інтернеті деструктивний контент з насильницької зміни конституційного ладу і захоплення державної влади. Встановлено, що матеріали для “статей” фігурант отримував через заборонені Інтернет-ресурси.

 

 

Ще трьом агітаторам з Миколаєва та Волині повідомлено про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

 

За даними слідства, зловмисники на своїх сторінках заборонених соцмереж закликали до зміни меж державного кордону. Також встановлено, що двоє фігурантів з Волинської області адміністрували інтернет-спільноти та використовували їх для деструктивного інформаційно-психологічного впливу.

 

У Дніпропетровській області співробітники СБУ викрили жителя Нікополя на публічних закликах через інтернет до дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності нашої держави. Вирішується питання про повідомлення агітатору про підозру за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України.

 

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила мережу громадян України, що займалася антиукраїнською діяльністю, – вони створювали незаконні органи державної влади, координовані з-за кордону.