newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Серед застряглих на Занзібарі – “уханьська” дівчина із собачкою

Серед застряглих на Занзібарі - уханьська дівчина із собачкою

Фото: instagram.com/nastyazinchenko

Анастасія Зінченко і голова ДМСУ Максим Соколюк

Анастасія Зінченко знову не може потрапити додому. Цього разу причиною стала поломка літака.

 

У числі застряглих на Занзібарі 180 українців виявилася і Анастасія Зінченко, яка рік тому не могла вилетіти з китайського Уханю через свого собаку. Про це в понеділок, 15 лютого, повідомляє Сегодня.

 

 

 

Разом з чоловіком – головою ДМСУ Максимом Соколюком – вона прилетіла відпочивати на Занзібар ще 31 січня і планувала повернутися додому 13 лютого.

 

Останні три дні українських туристів розселяли в хостели, але лише на кілька годин. Багато хто ночували де прийдеться.

 

“Поселили тільки 90 осіб у хостел, а всі інші спали в автобусі або ж на вулиці в готелі. Завтра повинні вислати літак із запчастинами і людьми, які будуть лагодити цей літак. Вони прилітають рейсовим літаком, на який нас не пускають, тому що на нього вже черга з 190 осіб, які теж повинні вилітати”, – говорить дівчина.

 

Інша застрягла на Занзібарі туристка з України Наталя Шевченко розповіла, що люди за ці дні дуже втомилися.

 

“Нас, у принципі, годують, але ми за ці три доби просто втомилися. Ми і морально, і фізично виснажені. У нас є люди, які потребують ліків від серця, з нами діти. І у нас залишилися вдома справи, обов’язки, і ми повинні повернутися додому”, – розповіла вона.

 

Туристи також розповіли журналістам, що повернути їх через інші країни неможливо – там вимагають тест на коронавірус, а на острові Занзібар немає лабораторії, щоб його зробити. Зразки для аналізу висилають на материк, а результатів доводиться чекати три-чотири дні.

 

 

Нагадаємо, 20 лютого Україна евакуювала своїх громадян з китайського міста Ухань, де почався спалах COVID-19. Однак українку не евакуювали з Китаю через собаку. Дівчина прийняла рішення залишитися, коли посольство відмовило їй в евакуації через тварину.