newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Суд дозволив зняти з Гримчака електронний браслет

Суд дозволив зняти з Гримчака електронний браслет

Фото: Громадське радіо

Юрій Гримчак – тепер абсолютно вільна людина

Сторона обвинувачення не подавала в суд нового клопотання про продовження дії процесуальних обов’язків.

 

Колишній заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак більше не зобов’язаний носити електронний браслет і може вільно пересуватися через завершення терміну дії зобов’язань, покладених на нього Вищим антикорупційним судом. Про це в понеділок, 15 січня, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу ВАКС.

 

 

“Вчора (14 лютого, – ред.) закінчився термін дії обов’язків, які були встановлені раніше, терміном на два місяці. Тобто, відтепер він уже не повинен його носити (електронний браслет, – ред.)”, – йдеться в повідомленні.

 

У суді зазначили, що поки від сторони обвинувачення не надходило нового клопотання про продовження дії процесуальних обов’язків. Однак прокурори можуть скористатися таким правом.

 

Своєю чергою, Гримчак підтвердив цю інформацію в Facebook.

 

“Сьогодні маю задоволення повідомити вам, що всі арешти, обмеження пересування, зобов’язання перед судом та електронний браслет з мене зняли. Тепер я абсолютно вільна людина”, – написав він.

 

 

Згодом в ГПУ заявили, що Гримчак вимагав хабаря за вплив на відповідних посадових осіб Міністерства культури і Київської міської державної адміністрації шляхом обману та зловживання довірою.

 

У січні нинішнього року суд змінив запобіжний захід Гримчаку на цілодобовий домашній арешт. На початку квітня він отримав право залишати будинок у денний час. А в грудні нічний домашній арешт йому змінили на особисте зобов’язання.