newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Новій Зеландії місто закрили на карантин через три випадки COVID

У Новій Зеландії місто закрили на карантин через три випадки COVID

Фото: time.com

COVID-19: найбільше місто Нової Зеландії закрили на карантин

В Окленді коронавірус виявили в родині жінки, яка працює в компанії, що займається пранням для авіаліній.

 

Найбільше місто Нової Зеландії Окленд закрили на карантин вперше за півроку – там виявили три нових випадки коронавірусу. Про це заявила прем’єр-міністр країни Джасінда Ардерн, повідомляє Голос Америки. у понеділок, 15 лютого

 

Нові випадки COVID-19 виявили в родині жінки, яка працює в компанії, що займається пранням для авіаліній. Жінка не піднімалася на борт літаків, і тепер медики намагаються зрозуміти, яким чином вона могла заразитися.

 

“Я прошу людей Нової Зеландії і в подальшому бути сильними і помірними. Я знаю, що ми відчуваємо себе однаково, коли це трапляється. У нас у всіх є відчуття “тільки б не знову”. Але пам’ятайте, ми пройшли через це раніше, і це означає, що ми знаємо, як з цього вибратися – а це разом”, – підкреслила Ардерн.

 

Відзначимо, що Нова Зеландія вводить перший карантин за останні півроку – раніше країна була успішним прикладом стримування епідемії, так як там вдалося зупинити поширення коронавірусу. У Новій Зеландії навіть відновили великі концерти і масові спортивні події, а також зняли обов’язкові вимоги безпеки.

 

Тепер карантин в Окленді стартував опівночі в неділю. В інших частинах країни посилять заходи безпеки, але до локдауну вдаватися поки не будуть.

 

Нагадаємо, що коронавірусом у світі захворіло вже понад 109 млн осіб. Кількість хворих на COVID-19 на планеті перевищила 109 млн випадків. Від інфекції з початку пандемії померло більш як 2,4 млн осіб.