newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Apple патентує розумні рукавички для точної роботи в доповненій реальності

З’являється все більше подробиць про майбутнє сімейство розумних окулярів або гарнітур доповненої реальності від Apple. Компанія отримала патент на спеціальні рукавички з магнітним відстеженням, повідомляє Appleinsider.

У базі даних Управління з патентів і товарних знаків США з’явився патент під назвою “Сенсори, засновані на принципі магнітного зондування”. З нього стало відомо, що компанія працює над розумними рукавичками, які зможуть виступати в ролі маніпуляторів для гарнітур доповненої і змішаної реальності. Подібний пристрій здатний точно відстежувати рух пальців і визначати їх положення в просторі.

Принцип магнітного позиціонування полягає в тому, що на тильній і внутрішній стороні рукавичок розміщено генератори магнітного поля. На пальцях рукавичок є спеціальні датчики, які під час руху створюють зміни магнітного поля. Ці збурення фіксуються вбудованими в датчики чіпами, обробляються і передаються на підключений пристрій. Пристроєм, як припускають журналісти, будуть розумні окуляри або AR-/VR-гарнітури.

Зовнішні контролери вже використовують для відстеження рухів рук. Але сьогодні вони не дозволяють захопити дрібну моторику пальців. Це не дозволяє в деталях працювати з віртуальними об’єктами. Описаний в патенті Apple пристрій повинен вирішити цю проблему і вивести використання зовнішніх контролерів з гарнітурами віртуальної або доповненої реальності на новий рівень.


Фото: Appleinsider

Не факт, що розробка дійде до виробництва і продажу, і взагалі буде призначена для широкого кола споживачів. Однак цей патент підтверджує те, що в компанії активно працюють і досліджують виробництво розумних окулярів і доповненої реальності.