newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Xiaomi представила електроскутер (фото)

Крім смартфона Mi 11 і 75-дюймового Mi TV Q1, компанія Xiaomi також представила новий скутер Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition.

Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition створений у співпраці з командою Mercedes-Benz Petronas.

Його технічні характеристики такі ж, як й оригінального Mi Electric Scooter Pro 2. Серед поліпшень скутера відзначається збільшена до 45 км дальність ходу і максимальна швидкість — тепер вона може досягати 25 км/год. Самокат може легко підніматися на пагорби, що робить його ідеальним для щоденних поїздок на роботу.


Фото: itsider.com.ua

Новинка також оснащена вбудованим РК-екраном, який дозволяє користувачам переглядати і контролювати широкий спектр параметрів, які забезпечують зручну їзду. Дисплей допомагає перевіряти швидкість в реальному часі, змінювати режими їзди, підключатися до смартфона по Bluetooth і навіть відстежувати стан фар.


Фото: itsider.com.ua

Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMD Petronas F1 Team Edition оснащений потужним двигуном на 300 Вт, надійною подвійною гальмівною системою та амортизаційними пневматичними шинами. Він також легко складається.

Рекомендована роздрібна ціна Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition становить 799 євро.