newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Індії виявили два нових штами COVID-19

В Індії виявили два нових штами COVID-19

З початку пандемії в Індії на коронавірус захворіли майже 11 млн осіб

Південноафриканський штам виявили у чотирьох осіб, бразильський – в однієї. Влада збирається тестувати всіх, хто прибуває з Бразилії і Південної Африки.

 

Південноафриканський і бразильський штами коронавірусу були виявлені в Індії. Тепер громадяни, які приїжджають з цих країн, проходитимуть більш ретельне тестування, заявили представники міністерства охорони здоров’я Індії, пише Reuters.

 

Так, за даними влади, носіями південноафриканського штаму виявилися чотири людини. Цей варіант коронавірусу у них був виявлений у січні.

 

Бразильський штам виявили в лютому в однієї людини.

 

Наразі уряд Індії розглядає можливість введення обов’язкових тестів ПЛР для всіх людей, що прибувають з Бразилії і Південної Африки, як це робиться для тих, хто прилітає з Великої Британії. На сьогодні в Індії зареєстровано 187 випадків зараження британським варіантом.

 

“Прямих рейсів із Південної Африки або Бразилії немає, тому міністерство охорони здоров’я і міністерство цивільної авіації обговорюють заходи, які необхідно вжити з цього приводу”, – заявив глава індійського МОЗ Раджеш Бхушан.

 

З початку пандемії в Індії на коронавірус захворіли 10,93 мільйона осіб. Індія – на другому місці після США за інфікування COVID-19.