newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Джонсон запропонував створити глобальний договір про пандемію

Джонсон запропонував створити глобальний договір про пандемію

Фото: facebook.com/pg/borisjohnson

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон

Світ повинен побачити загальну угоду про те, як міжнародне співтовариство відстежує дані про зоонозні пандемії, вважає прем’єр.

 

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон запропонував світовій спільноті укласти договір про пандемію. За його словами, такий договір повинен забезпечити належну прозорість після завершення пандемії COVID-19. Про це в понеділок, 15 лютого, повідомляє агентство Reuters.

 

На питання агентства про те, кого він вважає відповідальним за відсутність прозорості в питанні походження пандемії COVID-19, Джонсон сказав: “Я думаю, що досить очевидно, що велика частина доказів вказує на те, що хвороба виникла в Ухані”.

 

“Тому нам всім потрібно якомога більше дізнатися про те, як це могло статися. Я думаю, нам потрібно якомога більше даних”, – сказав він.

 

“Ми хочемо загальної угоди про прозорість. Я думаю, що одна з привабливих ідей, які ми побачили в останні кілька місяців, – це пропозиція про глобальний договор про пандемію”.

 

Ініціативу Джонсона вже підтримали в Раді Європи.

 

“Я вітаю підтримку Джонсона в спільній роботі над договором про пандемію з метою підвищення глобальної готовності, стійкості і відновлення”, – написав у Twitter президент Євроради Шарль Мішель.

 

Як повідомлялося, в Британії з населенням понад 66 мільйонів осіб кількість інфікованих коронавірусом перевищила чотири мільйони, з яких 2,1 мільйона вже одужали і понад 116 тисяч померли від ускладнень хвороби.